Hayatınızın en özel gününde mükemmel görünmek istersiniz. Hayallerinizdeki gibi bir gelin olabilmeniz için en önemli unsur gelin başı modelidir. İşte bu noktada kuaför seçimi büyük önem taşıyor. Düğünün başında bozulmaya başlayan bir saç ya da istediğiniz modelden bambaşka bir saç modeli keyfinizi kaçırmaya yeter. Bu riski ortadan kaldırmak için gelin başı modellerinde profesyonelliğini ve kalitesi kanıtlamış bir kuaför salonunu seçmeniz gerekir.

En yeni saç modellerini başarıyla uyguladığımız kuaför salonumuzdan nice mutlu gelinler uğurladık. Kısa ya da uzun saçlara sahip olmanız önemli değil. Hayalinizdeki gibi bir gelin olmanız için istediğiniz saç modelini saatlerce bozulmayacak şekilde yapabiliyoruz. Ayrıca seçtiğiniz saç aksesuarlarını da en estetik şekilde saç modelinize kazandırabiliriz.

Hava Koşullarına Uygun Ürünler Kullanıyoruz!

Gelin başı modellerini yaparken hava koşullarını da dikkate alıyoruz. Hava koşuluna göre sprey, şekillendirici köpük ve benzeri malzemeleri seçiyor, saçlarınızda yapışkan bir görüntü olmadan saatlerce şeklini korumasını sağlıyoruz. Ayrıca düğün konseptinize uygun bir model seçimi yapmanıza da yardımcı oluyoruz.

Güzelliğinizi yansıtacak saç modelinizin hayallerinizdeki gibi olabilmesi için kendinizi profesyonel ellere bırakmanız yeterli olacak. Ev düğünü, tekne düğünü, plaj düğünü için de en güzel ve en şık saç modellerini sizin için de yapabiliriz.

Ayrıca gelin makyajı ve manikür gibi işlemlerden de faydalanabilir ve salonumuzdan bir prense kadar güzel ayrılabilirsiniz. Modern gelin başı modelleri ya da sıra dışı, marjinal gelin başı modelleri için de kuaför salonumuz hizmetinizde! Topuz, dalgalı, örgülü, at kuyruğu ve daha pek çok saç modelinin gelin başı tasarımlarını uygulayabiliriz.

Kararsız Gelin Adaylarını Salonumuza Bekliyoruz!

Taçlı ya da duvaklı gelinliklere uygun saç modelleri seçenekleri de sunabiliriz. Halen kararsızsanız kuaför salonumuza uğrayabilirsiniz ve sizin için en doğru gelin başı modelini birlikte belirleyebiliriz. Salon düğünleri ve kır düğünleri için onlarca farklı gelin başı modelini sizlere gösterebiliriz. Bu sayede istediğiniz modele kısa sürede karar vereceksiniz. Salonumuzdan mutlu ayrılan gelinlerden biri de siz olun istiyoruz.

Evde saç boyarken dikkat etmeniz gereken noktaları sizlerle evde saç boyarken nelere dikkat edilmeli yazımızda paylaştık.