Artık saç modellerinde doğallık trend oluyor. Çeşitli saç kesimleri ile saçlara sıra dışı görünümlerin kazandırıldığı zamanı geride bıraktık. Bu yıl doğal saç modelleri çok daha fazla revaçta ve bu doğal modellerin büyü bölümü her yüz tipine uyum sağlayabiliyor. Eğer siz de yakın zamanda saç modelinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, doğal modellere göz atmanızda fayda var.

Düz ve uzun saçlar her dönemin modası olmayı bir şekilde başarıyor. Saçlarınız düz ise uçlarını düzelttirerek ve biraz da kat attırarak son derece şık bir görünüm almasını sağlayabilir ve aynı zamanda doğal saç modelleri arasından seçim yapmış olabilirsiniz. Küt saç modelleri yine doğal sınıfında değerlendirilebilen modeller arasında yer alıyor.

Bonbeli küt ya da arkası kısa, önleri daha uzun olan asimetrik küt modelleri deneyebilirsiniz. Saçlarda doğal su dalgasının da bir hayli popülerlik kazandığını bilmenizde fayda var. Eğer kendinden dalgalıysa zaten natürel görünüyor demektir. Düz saçlara sahipseniz, kalıcı su dalgası yaptırabilirsiniz. Son olarak marjinal renklerin yavaş yavaş gözden düştüğünü de belirtmeliyiz. Kahverengi ve kızılın doğal tonlarını tercih edin.

 

Kıvırcık saçlara sahipseniz ve bakımını nasıl daha kolay yaparım diyorsanız. İşte kıvırcık saçlar için bakım önerilerimiz.