Uzun ve gür saçlara sahip olmak hayal değil. Her saç tipine özel saç kaynak yöntemleri ile hayal ettiğiniz saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Salonumuzda en yeni saç kaynak teknikleri uygulanıyor. Profesyonel ekibimiz uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz saç kaynak işlemini sizin için de gerçekleştirebilir. Hayal ettiğiniz saçlara sahip olmanız için sizi salonumuza bekliyoruz.

 

Uzun saç hayalinizi gerçeğe dönüşmesi için aylarca beklemek zorunda değilsiniz. Saç kaynak uygulamaları sayesinde bir günde hem daha uzun hem de daha gür saçlara sahip olabilirsiniz. Uzun ve gür saçlar güzelliğinizi ön plana çıkarırken kendinizi çok daha mutlu ve iyi hissetmenizi de sağlar. Sürekli kırılan ve bu nedenle uzamayan saçlar nedeniyle mutsuz olmanıza gerek kalmadı!

Saçlarınızın rengi ve kalınlığı ne olursa olsun kaynak saç uygulamasından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Gelişen yeni teknikler sayesinde artık saçların belirli bir uzunlukta olması gerekmiyor. Sadece 1,5 cm uzunluğunda olan saçlara dahi kaynak uygulaması yapılabiliyor. Bu nedenle beklemeniz ve saçlarınızın belirli bir uzunluğa gelmesini sağlamanız gerekmiyor.

Hasar Gören Saçlarınızı Kaynak Saçlarla Örtebiliriz!

Salonumuzda tüm kaynak saç yöntemleri uygulanmaktadır. Saç yapınıza en uygun yöntemi kullanarak sizin için de kaynak saç işlemi gerçekleştirebiliriz. Bu işlem sadece uzun ve gür saçlara sahip olmanız için yapılmıyor. Aynı zamanda çeşitli nedenlerle hasar görmüş olan saçlarınızı kapatmak ve daha sağlıklı bir saç görünümü elde etmek için de kaynak saç uygulamasından faydalanabilirsiniz. Yanan ya da kopan saçlar yerine sağlıklı ve ışıldayan bir saç görünümü seçebilirsiniz.

 

Ünlülerin Tercihi Mikro Saç Kaynak Yöntemi

Ülkemizde çok yeni bir teknik olmasına karşın Avrupa’da ve Amerika’da çok uzun yıllardır ünlülerin tercih ettiği mikro saç kaynak yöntemi en ideal kaynak tekniklerinden biridir. Saçlara çok ince tutamlar şeklinde uygulanan bu yöntem en rahat kullanımı sunan saç kaynak tekniğidir. Dışarıdan belli olmaması nedeniyle halk arasında görünmez saç kaynak olarak da adlandırılan teknik sonrasında saçlarınızı her daim açık olarak kullanmak zorunda değilsiniz. At kuyruğundan topuza kadar dilediğiniz modeli saçınıza kazandırabilirsiniz. Ayrıca mikro saç kaynak yönteminde çok küçük kaynak noktaları kullanılıyor. Kaynak noktaları saçlı deriye batmıyor ve herhangi bir rahatsızlık vermiyor.

 

Sizin Tercihiniz Boncuk Saç Kaynak Yöntemi Olabilir!

Ülkemizde sıklıkla tercih edilen boncuk, bir diğer adıyla halka saç kaynak yöntemi de sizin tercihiniz olabilir. Mikro kaynağa nazaran daha kalın tutamlar şeklinde uygulanan bu yöntem saçlarınızın olduğundan çok daha gür görünmesini sağlayabilir. Gayet kolay bir şekilde uygulanabilen bu teknikte bağlantı halka şeklindeki küçük aparatlarla sağlanıyor. Pense benzeri bir alet ile sıkıştırılan bu aparatlar kaynak saçların doğal saç tutamlarına tutturulmasını sağlıyor. Ancak kullanım yönünden çok daha konforlu olan tekniklerin de salonumuzda uygulandığını belirtmek isteriz.

 

Keratin Saç Kaynak Yöntemini Deneyin!

Vücutta saçların ve tırnakların oluşmasını sağlayan keratin adlı madde artık kaynak saç uygulamalarında da kullanılıyor. Bir protein türü olan keratik kaynak saçların doğal saç tutamlarına tutturulmasını sağlıyor. Özellikle hassas bir yapıya sahip olanlara önerimiz keratin kaynak saç yöntemi oluyor. Çünkü bu madde vücutta da olan doğal bir madde olduğundan alerjik reaksiyonlara neden olmuyor. Aynı zamanda saça uygulandığında saçın rengini alan şeffaf bir yapıya sahip olması da bu yöntemin avantajları arasında yer alıyor. Kaynak saçların çıkarılması esnasında da saçlara herhangi bir zarar vermiyor olduğunu bilmelisiniz.

 

Kaynak Saç Uygulaması İçin Hemen Randevu Alın!

Kaynak saç uygulamaları artık doğal saçlara herhangi bir zarar vermeden uygulanabiliyor. Salonumuzda görev yapan profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen bu uygulama için hemen bizi arayabilir ve randevunuzu alabilirsiniz. Salonumuzda yüksek oranda firesi alınmış gerçek saçlar kullanılarak kaynak saç işlemi yapılıyor. Saç tipinize en uygun saç çeşitleri ile kaynak uygulaması yapılabilir ve kaynak saçlar doğal saçlarınız ile aynı renge boyanabilir. Bizi hemen arayın.

WhatsApp Randevu