Bazı saç modellerinin zamanı hiçbir zaman geçmez. Her dönemde trend olabilen bu saç stilleri zamansız saç modelleri olarak pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Özellikle saç modelini sıklıkla değiştirmekten hoşlanmayanlar ve imaj sahibi olan kadınlar tercihini zamansız saç modellerinden yana kullanıyor. İşte her dönemin trendi olan o saç stilleri…

Küt Kesim Düz Saç Modeli

Orta uzunlukta saç modellerini kullanmak isteyenler için ideal bir seçim olabilecek küt kesim düz saç modeli pek çok ünlünün yıllardır kullandığı ve vazgeçmediği stiller arasında yer alıyor. Hangi renk olursa olsun gayet hoş bir görünüm sergileyen bu saç kesimi her türlü saç modelinin uygulanmasına da uygun. Topuzdan at kuyruğuna kadar tüm modeller kolaylıkla uygulanabilir.

Kısa ve Sivri Uçlu Saç Modeli

Kısa saç modelleri her kadının tercihi olamasa da aslında kullanmanın en kolay olduğu saç dizaynları arasında yer alıyor. Kenarları daha kısa, ön ve tepe bölümü daha uzun olan saç kesimleri dağınık olduğunda dahi hoş bir duruş sergileyebiliyor. Ayrıca pek çok farklı modeli saça uygulamak da gayet kolay olduğundan saçlarına zaman ayırmak istemeyenler bu saç stillerini deneyebilir.

Uzun ve Katlı Kesim Saçlar

Uzun saçlar da modası hiç geçmeyen, zamansız saç stilleri arasında yer alıyor. Katlı kesimler uzun saçları daha bakımlı gösterebildiğinden mutlaka az da olsa saçlarınıza kat kazandırın. Farklı modellerin en kolay uygulandığı saç kesimi olan bu modeli sadece düzleştirerek kullanabildiğiniz gibi hafif dalgalı olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca bu saç stilinde örgünün de muhteşem bir duruş sergilediğini bilmenizde fayda var.