Bu yaz evlenecek olan gelin adayları trend gelin başı modellerini şimdiden yakın markaja aldı. Haliyle yaz gelini saç modelleri 2018 yılında neleri kapsıyor sorusunun peşine düşen gelin adayları şu anda en doğru adreste yer alıyor. Hemen sizler için trend modelleri açıklıyoruz. Önceliğimiz elbette topuzlar çünkü bu yaz gelin başı modelleri arasında topuzların yeri bambaşka!

Yazın sıcak atmosferine de uygun olduğundan en çok tercih edilen saç modelleri arasında dağınık gelin topuzlarının yer aldığını belirtmek gerekiyor. İkinci sırada yaz gelini saç modelleri 2018 trendleri arasında örgülü saç modelleri bulunuyor. kalın örgüler ile saçlara şık bir görünüm kazandırılan tasarımlar hem yaz temasına hem de kır düğünlerine son derece uygun olmasıyla ön plana çıkıyor.

 

 

Yaza Uygun Gelin Başı Modelleri Örnekleri

Saçların tek bir yanda toplandığı modeller de gelinlere bambaşka bir zarafet kazandırıyor. Yan topuz ya da yan örgü şeklinde de uygulanabilen bu saç modelleri şık bir zarafet sunduğundan gelin adaylarının her daim yakın markajında yer alıyor.

Ayrıca bu saç dizaynı çeşitli saç aksesuarları ile birlikte kullanım için de gayet uygun! Gelin adayları için özel olarak dizayn edilen saç aksesuarları ile şık ve etkileyici bir tasarım ortaya konabiliyor. Son olarak doğal görünen ve hafif dalga kazandırılmış saçları açık bırakmak da trend gelin başı modelleri arasında yer alıyor.