Tesettürlü gelin adayları 2019 tesettür gelin başı modellerini mercek altında tutuyor. Artık çok daha geniş bir seçenek yelpazesi sunan gelin başı modelleri arasından seçim yapmak gerçekten çok zor! Bu arada tesettür gelin başı kuaför istanbul ve tüm kentlerde titizlikle seçilmeli! Profesyonel kuaför salonlarını tercih ederseniz, salondan mutlu ayrılma olasılığınız çok daha fazla olur!

Gelelim 2019 tesettür gelin saçı modasına! Öncelikle nasıl bir gelinlik modeli tercihi yaptığınız büyük önem taşıyor. Çünkü gelin başı modelinin her şeyden önce gelinliğinize uyum sağlaması gerekir. Bu noktada devreye hangi gelinlik modelleri ile hangi gelin başı tasarımlarının uygun olduğu sorusu geliyor.

Gelin Başı Modeli Gelinliğinize Uygun mu?

Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bu sorunun tek bir yanıtı yok. Önemli olan gelinliğinizin şıklığını ve zarafetini kapatmayan bir gelin başı modeli seçmenizdir. Bununla birlikte seçtiğiniz gelin başı modelinin  yüzünüzü güzelliğini de ön plana çıkarması gerekir. Zarif ne güzel bir gelin olmak tüm kadınların hayali! Bu hayali gerçeğe dönüştüren de gelinlik ve gelin başı modeli oluyor.  

Haliyle gelin adayları en doğru karar vermek için uzun süre düşünüyor ve modelleri tek tek değerlendiriyor. Ancak bu konuda çok endişe duymanıza gerek yok. Çünkü kuaför salonunda prova yapmasını isteyebilir ve seçtiğiniz modelin size ne kadar yakışacağını görebilirsiniz. Böylece düğün günü yaşanacak olası hayal kırıklıklarından da kurtulmuş olacaksınız.