Son yılların trend saç renklerinden biri olan siyah saçlar aslında balyaj için en uygun saçlar arasında yer alıyor. Hafif bir renk değişimi ile saçlarınıza muhteşem bir görünüm kazandırmak isterseniz siz de siyah saça uygun olan balyaj renklerini deneyebilirsiniz. Bu sayede saçlarınızın daha hacimli ve daha parlak görünmesini de sağlamış olacaksınız.

Gece Mavisi

Gece mavisi siyah saçta muazzam bir duruş sergileyen saç rengidir. Ayrıca gizemli bir görünüm de sunabilen gece mavisi siyah saçlarda siyahın vurucu etkisi güçlendiriyor. Dilerseniz balyaj uygulamasının saçlarınızın sadece uçlarına yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Gri Balyaj

Siyah saçla bütünleşen bir diğer renk te gridir. Bu yılın en popüler saç renkleri arasında yer alan gri ile saçlarınıza dilediğiniz yoğunlukta balyaj uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ombre için de grinin siyah saçlara uygun olduğunu söyleyebiliriz. Farklı bir görünüm için mutlaka deneyin.

Kahverengi Balyaj

İlk etapta siyah ve kahve tonlarını yan yana düşünmekte zorlanabilirsiniz. Ancak siyah saç ve kahve tonlarında balyaj harika bir ikili olabiliyor. Marjinal saç görünümünü denemek isteyenler için de ideal bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca akaju adı verilen kızılımsı yansımalar da yapabilir.

Koyu Mor Balyaj

Koyu mor da sezonun trend saç renkleri arasında yer alıyor. Siyah saç ile bir arada gizemli ve havalı bir duruş kazanıyor. Çok yoğun olmamak kaydıyla saçlarınıza mor renkte balyaj uygulaması yapabilirsiniz. Açık tonları seçmek yerine morun koyu tonlarına yönelmenizde fayda var.