Balyaj işlemi saçlara daha dolgun bir görünüm kazandırırken aynı zamanda muhteşem renk geçişlerine de sahne olabiliyor. İstanbul’da Şişli balyaj işleminde en çok tercih edilen semt oluyor. Şişli’de hizmet veren kuaför salonlarının bu işlemde başarısını artık kanıtladığından söz edebiliriz. Dolayısıyla Şişli adeta bir mıknatıs gibi balyaj yaptırmayı düşünenleri çekiyor.

Balyaj Dendiğinde Akla İlk Şişli Geliyor!

Son yıllarda popülerliği çok daha fazla artan ve daha fazla renk seçeneğinin kullanılabildiği balyaj hem kısa hem de uzun saçlara yaptırılabiliyor. Hatta saçların sadece bir bölümüne uygulanarak çok daha sıra dışı bir görünüm kazanması da sağlanabiliyor. Çok yakın zamanda Şişli balyaj uygulamalarında daha fazla talep gören bir semt haline gelebilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu denli yoğun ilginin olması, kuaför salonlarının aktif bir şekilde hizmet vermesini de beraberinde getiriyor. Şişli’de pek çok kuaförün randevu sistemi ile hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle balyaj ya da farklı bir işlem yaptırmayı düşünüyorsanız, öncelikle randevu almalısınız. Aksi halde sıranın size gelmesini saatlerce beklemek zorunda kalabilirsiniz.