Yeni yıla yepyeni bir görünümle girmek isteyenler şimdiden araştırmalarına başladı. Nasıl bir saç modeli istediğinize karar vermek için 2020 saç kesim modelleri üzerine siz de bir araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden sizlere yeni yılda popülerlik kazanacak olan kesimleri şimdiden aktarıyoruz. Tercihiniz yapabilir ve hemen kesim için salonumuzdan randevu alabilirsiniz. Bu sayede yeniliklerin öncüsü olun!

Öncelikle asimetrik kısa saç modellerinin hiç olmadığı kadar popülerlik kazanacağını şimdiden belirtmeliyiz. Bu yüzden 2020 saç kesim modelleri dediğinizde karşınıza en çok, ön bölümü uzun, arka bölümü ve bir yanı daha kısa olan saç kesimi çıkacak. Kaküllü modellere ise ara veriyoruz. Kakül olan saç kesimleri biraz gözden düşmeye başladı.

2020’de Hangi Saç Modelleri Popüler Olacak?

Üstten katlı kesimler de bu sene oldukça revaçta! Kısa zamanda hızla popülerlik kazanması bekleniyor. Üstelik üstten katlı kesimler ince telli saçlara sahip olanlar için de ideal bir seçenek. Çünkü saçları olduğundan çok daha gür gösteriyor. Dalgalı saçlara sahip olanlar da gönül rahatlığı ile bu saç modellerini tercih edebilir.

Küt saçlar ise asimetrik kesimlerle buluşarak her dönemin trendi olma geleneğini devam ettiriyor. Küt saçlara sahipseniz sadece formunda basit birkaç değişiklik yaparak 2020 yılında da saçlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Son olarak lob kesimlerin de yeni dönemde daha fazla tercih edilebileceği bilgisini de sizlere aktaralım.