Saç botoksu saçı nemlendiren, onaran, hacim kazandıran ve çok daha sağlıklı görünmesini sağlayan  işlemlerden biridir. Özellikle boya, fön ya da açıcı gibi işlemler nedeniyle saçlarınız zarar gördüyse  saç botoksu ile yeniden onarılmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel kuaför salonlarında yaptırmanız gereken saç botoksu işlemi saçlarınızın ucundaki kırıklar nedeniyle sürekli kestirmek zorunda kalmanızı da öner.

Bu durumda akıllara saç botoksu ne sıklıkla yapılmalı sorusu geliyor. Profesyonel bir kuaför salonunda yapılan bu işlemin etkisi 5 ile 6 ay boyunca devam edebiliyor. Bu nedenle yılda 2 defa bu işlemin yapılmasına sağlayabilir ve son derece sağlıklı saçlara siz de sahip olabilirsiniz.  Ancak amatör kuaför salonlarında işlemin doğru şekilde yapıldığı konusunda endişeleriniz olabilir.

 

Saç Botoksunda Kuaför Seçimi Çok Önemli!

Aynı zamanda kullanılan malzemelerin kalitesi de çok büyük önem taşıyor. Amatör kuaför salonlarında saç botoksu yaptırmanız durumunda etkisi  çok daha az olabilir. Bu nedenle profesyonel kuaför salonlarını tercih etmeniz,  saç botoksu işleminden faydalanmanız için çok büyük önem taşıyor.

Hem kısa hem de uzun saçlara yapılabilen ve saçları kökten besleyerek mevcut hasarların onarılmasını sağlayan bu işlem için doğru adrestesiniz. Saçlarınızı yıpranma nedeniyle kestirmek yerine saç botoksu yaptırın ve faydalarından siz de istifade edin. Aradaki farkı siz de net bir şekilde göreceksiniz. Saçlarınızın daha parlak, daha yumuşak ve daha sağlıklı olması için hemen salonumuzu arayarak randevu alabilirsiniz.