Daha sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de saç botoksudur. Son dönemde adeta yükselen bir trende dönüşen saç botoksu özellikle hasar görmüş ve yıpranmış saçlar için harika bir seçeneğe dönüşüyor. Her geçen gün yanıtı daha fazla merak edilen saç botoksu fiyatı 2020 konusunda sizlere net bir fiyattan söz edemeyiz.

Bunun nedeni saçlarınızın yıpranmışlık düzeyine, uzunluğuna göre kullanılacak malzemenin ve bu malzemenin içerisine eklenecek olan maddelerin değişiyor olmasıdır. Ancak salonumuzda kısa bir analiz yaparak sizlere fiyat bilgisi verebiliriz. Saç botoksunda kullanılan bakım malzemesi yüksek oranda keratin, vitamin, mineral, amino asit içeriyor. Bu nedenle saçlara sadece bir defa uygulandığında dahi her bir saç teli çok daha sağlıklı görünmeye başlıyor!

Saç Botoksu Saçlara Zarar Verir mi?

Bu işlem elbette saçlara hiçbir zarar vermiyor. Gönül rahatlığı ile saç botoksu yaptırabilir ve saçlarınızın daha parlak, daha sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Yıpranmış, cansız, soluk saçlara kendinizi mahkum etmenize hiç gerek yok. Basit bir uygulama gibi görünse de aslında saçlara çok ciddi düzeyde bakım yapan bu işlemden siz de faydalanın.

Çeşitli işlemler nedeniyle zarar görmüş olan saçlara sahip olanlar bu uygulamaya kesinlikle daha sıcak bakmalı! Sadece boya ya da fön dahi saçlarınızda hasar oluşmasına sebebiyet veriyor. Bu nedenle saçlarınıza bakım yapmanız aslında bir seçenek olmaktan çıkıp bir zorunluluğa dönüşüyor. Bizi arayarak saç botoksu hakkında daha detaylı bilgi alın!