Gündelik hayatınızda makyajınızı kendiniz yapıyor olabilirsiniz. Ancak özel davetlere katılırken ya da fotoğraf çekimleri gibi etkinliklerden önce mutlaka profesyonel makyaj uygulaması yapanlardan yardım almanız gerekecek. Bu noktada genellikle merak edilen husus fiyatlar oluyor. Ancak profesyonel makyaj fiyatları İstanbul kentinde çok farklı rakamlara tekabül ediyor. Net ve sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değil.

Hangi makyaj salonunu tercih ettiğiniz fiyatlar noktasında belirleyici olan unsurlardan sadece bir tanesidir. Aynı zamanda profesyonel makyaj uygulamasında kullanılan malzemelerin kalitesinin ve makyaj uzmanının bilgi ve deneyimi gibi çeşitli unsurlar da fiyatların belirlenmesinde etkili olabiliyor. Bu nedenle net bir rakamdan söz etmek mümkün değil.

Makyaj Fiyatlarını Neler Belirliyor?

Uzun süre kalıcı bir makyaj isterseniz bu noktada ödemeniz gereken ücret daha düşük olabilir. Ayrıca porselen makyaj uygulaması gibi pek çok farklı makyaj tekniği bulunuyor. Bu teknikler arasından hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak da size söylenen ücret değişecektir. Makyaj uygulamalarında mutlaka profesyonel salonları tercih etmelisiniz. Aksi halde sadece makyajınızı değil cildinizi de tehlikeye atabilirsiniz.

Amatör salonlarda kullanılan malzemelerin kalite düzeyi düşük olabilir. Makyaj yaparken kullanılan yardımcı malzemelerin temizliğinin düzenli yapılması lazım. Bu noktada da çeşitli sıkıntılar yaşanabilir. Profesyonel ve kusursuz bir makyaj uygulaması için salonumuzdan hemen randevu alabilirsiniz. En kaliteli malzemeler ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan bir makyaj uygulaması için bizi hemen arayın.