Sadece birkaç saat içerisinde uzun saç hayalinizi yerine getiren yöntem olan saç kaynak işleminde yeni teknikler de geliştirildi. Artık kaynak saç uygulamasından faydalanabilmeniz için saçlarınızın belirli bir uzunluğa sahip olması gerekmiyor. Kısa saçlara da mikro kaynak yöntemi uygulanabiliyor ve gayet güzel mikro saç kaynak modelleri elde edilebiliyor.

Saçlarınızı uzatmak için beklemek zorunda değilsiniz. Bu özel yöntem sayesinde kısa saçların da uzun ve çok daha gür bir görünüm alması sağlanabilir. Üstelik en yeni mikro saç kaynak modelleri arasında kısa bir gezintiye çıktığınızda muazzam saç görünümlerini fark edebilirsiniz. Örnek fotoğrafta da görebileceğiniz gibi mikro kaynak saç dışarıdan asla belli olmuyor.

Mikro Kaynak Saç Yapılmış Modeller 

Sadece bu yönüyle dahi kadınların son dönemde en çok tercih ettiği saç kaynak yöntemlerinden biri haline geldi. Bu yöntemde diğer saç kaynak metotlarına nazaran çok daha ince tutamlara kaynak saç uygulaması yapılıyor. Bu da saçların arasına kaynak noktalarının daha iyi gizlenmesini beraberinde getiriyor. Kullanım ömrü de oldukça uzun!

Haliyle saçlarınıza topuzdan at kuyruğuna kadar dilediğiniz modeli gönül rahatlığı ile kazandırabiliyorsunuz. Çünkü kaynak uygulamasının dışarıdan belli olacağına dair bir endişe duymanıza gerek kalmıyor. Siz de uzun ve gür saçlara sahip olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için bizi arayabilir ve mikro kaynak saç uygulaması için randevunuzu hemen alabilirsiniz. Salonumuzda sizlere daha detaylı bilgi aktarıyoruz.