Saçlarınızın birkaç saat içerisinde uzaması mümkün değil. Ancak mikro kaynak ile hem daha uzun hem de çok daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul gibi mega kentlerde mikro kaynak yapan kuaförler sayı bakımından bir hayli artış gösterdi. Ancak bu kaynak işleminin deneyim ve bilgi gerektirdiğini asla unutmayın. Bu işlemi yapan kuaförlerin tümünün aynı kalitede hizmet verdiğinden söz edilemez.

Bu nedenle yaptırdığınız kaynak işleminin ardından kaynak saçlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız tercihinizi her daim profesyonel aç kaynak merkezlerinden ya da kuaför salonlarından yana kullanmalısınız. Elbette mikro kaynak yapan kuaförler farklı fiyatlar sunabiliyor. Çok sayıda kişi ise kuaför seçimini kendisine belirtilen fiyat üzerinden yapıyor.

Mikro Saç Kaynak Fiyatları

Kaynak işleminde kullanılan saçların kalitesi, işlemin ne derecede profesyonel bir şekilde yapılacak ya da kaç adet kaynak saç ekleneceği gibi hususlar mikro saç kaynak fiyatları üzerinde de belirleyici olabiliyor. Elbette her kuaför aynı fiyatla bu işlemi yapmıyor. Önemli olan fiyattan ziyade memnun kalacağınız bir mikro kaynak işlemini yapabilecek olan kuaförü seçmenizdir.

Bu noktada kuaför salonumuzu tercih edebilir ve profesyonel bir yöntem ile gerçekleştirilen mikro kaynak saç uygulamasından siz de faydalanabilirsiniz. Bu sayede kaynak işleminin kullanım süresi boyunca hiçbir sorun yaşamadan ve gerçek saçlarınıza zarar gelmeden uzun ve gür saç hayalinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Fiyat bilgisi için sizi salonumuza bekliyoruz.