Kaynak saç teknikleri her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Artık saçlarınızda kaynak olduğunu siz bile unutabilirsiniz. Çünkü mikro kaynak saç modelleri 2018 yılında oldukça gelişti ve bu teknik sayesinde saçlarda kaynak işleminin mevcut olduğunu dışarıdan anlamak mümkün olmuyor. Çok ince saç tutamlarına uygulanan bu yöntem için saçlarınızın belirli bir uzunlukta olması da gerekmiyor.

Mikro Kaynak Sonrası Saç Boyama İşlemi

Konuya dair en çok merak edilen hususların başında kaynak işleminden sonra saçların boyanması oluyor. Elbette mikro kaynak yapıldıktan sonra saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Ombre, röfle, balyaj ve daha pek çok renklendirme işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bu noktada endişe etmenize gerek yok. Zira sitemizden de göz atabileceğiniz gibi mikro kaynak saç modelleri akla gelebilecek her renkte olabiliyor.

Modellerin oldukça geniş bir seçenek sunduğundan da söz etmek lazım. Saçlarınıza kaynak uygulaması yapıldıktan sonra istediğiniz modelin kesim ile saçlarınıza kazandırılması mümkün! Dolayısıyla kaynak sonrasında sadece belirli modelleri kestirmeniz gibi bir sınırlamanın olmadığını bilmelisiniz. Hatta seçenekleriniz arasında kısa saç modelleri de yer alıyor.

Hasar Görmüş Saçlarınızı Gizleyen Kaynak Saç Yöntemi

Saçlarınızda çeşitli nedenlerle meydana gelen hasarların gizlenmesi de mümkün! Mikro kaynak saç yöntemi kopan, dökülen ya da yapısı değişen saçların gizlenmesi için en ideal yöntem. Saçlarınızın bir anda daha uzun ve daha gür görünmesi ile birlikte çok daha sağlıklı görünmesi de mümkün olabiliyor.

Salonumuzda mikro kaynak saç yöntemi profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulanıyor. Siz de istediğiniz saç modeli ile birlikte kullanabileceğiniz kaynak saçlar için salonumuzu tercih edebilirsiniz. Mikro kaynak saç kullanım süresi en uzun kaynak saç yöntemlerinden biridir. Haftalarca hiçbir sorun yaşamadan kaynak saçlarınızı kullanabilirsiniz. Bilgi için bizi arayın!