Bronz bir tenin çekiciliği aşikar. Artık bronz bir tene sahip olmak için yaz tatiline gitmeyi beklemeniz gerekmiyor. Solaryum sayesinde sadece yaz mevsiminde değil, tüm yıl boyunca bronz bir tenin çekiciliğine sahip olabilirsiniz. Özellikle Mecidiyeköy solaryum dendiğinde ilk akla gelen adreslerden biri oluyor. Çünkü solaryumun en çok talep gördüğü semtlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Bu arada Mecidiyeköy solaryum açısından bir hayli şanslı! Salonumuzda bu hizmetten faydalanabilir ve istediğiniz bronzlukta bir tene sahip olabilirsiniz. Solaryum öncesinde vücudunuza herhangi bir malzeme sürmemeniz gerekiyor. Ayrıca seçtiğiniz merkezin hijyenik olması da büyük önem taşıyor. Bu nedenle profesyonel merkezleri tercih etmenizde fayda var.

Solaryuma Girerken Dikkat!

Bu arada size solaryum merkezinde verilen gözlüğü mutlaka kullanmalısınız. Ayrıca asla solaryuma girerken gözünüzde lens bulundurmayın. Çünkü solaryumda ışınlar gözleriniz kapalı olsa dahi lenslerin kurumasına neden olabilir. Bu durumda kuruyan lensler gözlerinize zarar verebilir. Mutlaka solaryuma girmeden önce lenslerinizi çıkarmalısınız. Aynı zamanda ilaç kullanıyorsanız ilacın UV ışınlarına karşı etkileşim içerisinde olup olmadığını da gözden geçirmeniz lazım.

Bu arada 16 yaşından küçük olanlar için solaryumun zararlı olduğu bilgisini de sizlerle paylaşalım. Çocukların asla solaryuma girmemesi gerekiyor. Eğer bu konuda daha fazla bilgi almak ya da salonumuzda solaryum uygulamasından faydalanmak isterseniz bizi hemen arayın. İletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak solaryum uygulaması için randevu alabilirsiniz.