Saç kaynak tekniği ile hacimsiz görünen saçlar gürleşir ve doğal görünümüne kavuşur. Mecidiyeköy saç kaynak yöntemi ile en kısa saçlar dahi başarılı şekilde hacim kazanır. Saç kaynak yönteminde şeffaf kapsüller eritilir ve saçlara tutturulur. Çok kısa saçlara dahi uygulanan sistem sayesinde saçlar daha uzun ve gür görünür.

Saç Kaynağın Özelikleri

Saç kaynak işlemi esnasında eklenen tutamların çok ince olması ile kaynak saçlar kendi saçlarınız gibi görünür ve karşıdan bakan kişi asla saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Şeffaf kapsüller saça eklendiği zaman kesinlikle belli olmaz ve saçlarınızla bütünleşir

Saçlara yapılan kaynaklar ile saç dipleri kesinlikle rahatsız olmaz ve ağrı hissedilmez. Saçlarınızı boyayabilir ve denize rahatlıkla girebilirsiniz. Kaynak saçlar tüm saç tiplerine uygulanır. Kullanım süresi boyunca istediğiniz işlemi saçınıza uygulatabilirsiniz. Saçlarınızı fırçalayabilir ve düzenli de yıkayabilirsiniz. Saçlarınız kaynak ile dış etkenlerden korunuz ve gerçek saçlarınız daha çabuk ve hacimli uzar. Saçınıza istediğiniz şekli verebildiğiniz gibi istediğiniz bakım uygulamalarını da yapabilir ve saçlarınıza farklı şekiller verebilirsiniz.