İstanbul’da çeşitli saç işlemleri için ödenmesi gereken ücretler semtlere göre de değişkenlik gösterebiliyor. Çünkü en kaliteli hizmeti almak isteyen kadınların rotasını Şişli, Mecidiyeköy gibi semtlere çevirmesi gerekiyor. Hizmet kalitesi ile birlikte uygulamalarda kullanılan malzemelerin kalitesi de saç uygulamalarında fiyatların değişmesini beraberinde getiriyor. Peki, Mecidiyeköy röfle fiyatları nasıl? Bu semtte röfle için ne kadar ödemek gerekiyor?

Aslında ne kadar profesyonel bir hizmet aldığınıza bağlı olarak röfle işlemi için ödemeniz gereken ücret değişkenlik gösterebilir. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi, aldığınız hizmetin kalitesi ve daha pek çok unsura bağlı olarak ücretler değişkenlik gösterebilir. Genel olarak 150 TL ila 500 TL arasında değişen bir rakam görebilirsiniz.

Röfle Ücretleri Nelere Göre Değişiyor?

Röfle uygulamasında saçın kaç ton açılacağı da ücrette değişkenlik olmasına neden olabiliyor. Örneğin çok koyu bir saç renginin platin sarı gibi çok açık bir renk tonu kazanması için yapılan röfle işleminde açıcı malzeme yoğun şekilde kullanılır. Bu da ücretlerin daha yüksek olmasını beraberinde getirebilir. Ancak saçın doğal renginden birkaç ton açık renge bürünmesi için daha uygun röfle fiyatları talep edilebilir.

Röflelerde saç diplerine yapılan işlem daha uygun fiyatlara sahiptir. Dip röfle fiyatı olarak genellikle benzer rakamlarla karşılaşırsınız. Bu işlemde saçların minimum düzeyde zarar görmesi için röflenin fiyatından çok kaliteli malzemeler kullanılmasına ve deneyimli bir kuaför tarafından işlemin yapılmasına dikkat etmeniz gerekiyor.