Saçlarınızda oldukça ışıltılı ve güzel bir efekt yaratmanıza destek olacak olan röfle uygulaması en iyi tonun ten renginiz ile uyumlu olarak seçilmesi ile gerçekleştirilir. Salonumuz Mecidiyeköy röfle hizmeti sunan salonlar arasında yer alıp en kaliteli sonucu almanızı sağlıyor.

Saçınızda Röfle Esintisi

Saçınızın yorulması ya da yıpranması gibi risklere karşı korunmasına destek olurken aynı zamanda en doğal etkiyi yakalamanızı sağlıyoruz. Saçınızın en az yıpranma ile en doğru açılmanın gerçekleşmesini sağlamanın yanı sıra kaliteli boya ve malzeme kullanımı ile size güvenli ve garantili hizmeti sunuyoruz. Her saç renk tonu ile uygulanabilen röfle uygulaması aynı zamanda daha dolgun bir saç görüntüsü yakalamanıza da destek oluyor.

Mehmet Tatlı markasının güvencesi ile hizmet sunmanın yanında konusundan uzman olan profesyonel ekip ile tüm saç bakım ve boya işlemlerinizi kaliteli malzeme ile gerçekleştirerek en ideal sonuca ulaşılmasını sağlıyoruz. Salonumuz ile irtibatta geçerek randevu oluşturarak hizmeti arzu ettiğiniz gün ve saatte gerçekleştirme imkânına da sahip olabilirsiniz.