Son birkaç yılda saç modasını adeta kasıp kavuran ombre uygulamasına olan ilgi sonbahar döneminde saçlarında değişim isteyenler sayesinde biraz daha artmaya başladı. Bu nedenle özellikle Mecidiyeköy ombre saç fiyatları merak ediliyor. Bu uygulama ile saçlarında yumuşak bir renk geçişi isteyenler fiyat araştırmasını internete taşıyor. Ancak bölgede hizmet veren kuaförlerin tümünün aynı fiyatlandırma politikasını uygulamadığı bilinmeli.

Ombre uygulaması için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği, hangi kuaför salonunu tercih ettiğinize göre değişecektir. Aynı zamanda kuaför salonlarında kullanılan boya malzemesinin kalitesinin de fiyatta etkin bir rol üstlendiğini bilmenizde fayda var. Saçlarınızın birkaç ton açılması gerekecek. Kullanılan açıcı malzemenin ne kadar kaliteli olduğunun yine etken bir unsur olduğunu belirtmeliyiz.

Ombre Saç Fiyatları Neden Değişiyor?

Aslına fiyatların belirlenmesinde etkin olan tek unsur bunlar değil. Kuaför salonunun deneyimi ve nasıl bir hizmet sunduğunun da göz önünde bulundurulması lazım. İstanbul’da ombre son derece popüler oldu ve pek çok kuaför salonu bu uygulama hizmetini de veriyor. Ancak sonucun sizi memnun etmesi için profesyonel bir kuaför salonunun tercih edilmesinde fayda olacak.

Saçıl açılması ve istenen renk tonunun saça kazandırılması için yapılacak uygulamada saçların çok fazla yıpranmaması gerekiyor. Çünkü ombre uygulamasında saçlara mutlaka açıcı sürülmesi gerekir. Saçın zarar görmeyeceği şekilde açılması ise ancak profesyonel bir uygulama yapılmasıyla mümkün olabilir. Salonumuzu hemen arayarak randevunuzu alabilirsiniz.