Ombre bir bakıma gölge demek olup saça doğal ışıltı verilmesi amacıyla kullanılır. Mecidiyeköy ombre ile saçların doğal ışıltısı sağlanır ve saç bakımı ile saç dipleri de kuvvetlendirilir. Ombre uygulamasında saç uçları boyanır ve iddialı renk tonları ı elde edilir. Sarı tonlarında tercih edilen ombre günümüzde farklı renk tonlarıyla dikkatleri çekiyor.

Ombre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?

Saç renkleri her yüze gitmez. Ombre uygulaması ise özel teknikle uygulanır ve yüz tipine uygun saç rengi verilir. Tene yakışacak özel tonlar belirlenir. Saçların uç kısımlarının belirli tekniklerle boyanma işlemidir. Işıklandırma işlemi ile yapılan saç boyanma tekniği ile saçlar daha havalı ve gür görünür.

Doğal ışıklandırma sistemi olup saça canlılık kazandırır. Saçların daha ışıltı vermesini sağlayan ombre boyama tekniği ile saçlar daha hacimli de görünür. Saça ışıltı kazandırdığı gibi estetik görünümünüze de katkı sağlar. Ombre uygulaması ile saçlar daha göz alıcı görünüme sahip olur. Saçın bakımı daha kolay olacağı gibi saçlara ışıltı da kazandırır.