Manikür tırnak sağlığı için uygulanması gereken bir önlemdir. Tırnak kenarlarında oluşan fazla etlerin alınmasını sağladığı gibi görüntü olarak da tırnağın daha estetik durmasını sağlar. Mecidiyeköy manikür ile tırnak bakımını daha kolay şekilde yapacak ve güzel bir görünüme kavuşacaksınız.

Manikür ile Gelen Güzellik

Ellerin bakımı ile birlikte tırnak bakımı da estetik açısından olduğu gibi sağlık açısından da gerekli bir işlemdir. Manikür işlemi esnasında tırnak kenarları alınır ve tırnakların daha doğal görünüme ulaşması sağlanır. Manikür işlemi ile el ve tırnak bakımı sağlığı da yapılır. Manikür işlemi doğru şekilde uygulanmazsa ellerde morarma, etlerin kopması ya da kan kaybı gibi sorunlar oluşabilir.

Manikür işlemi titizlik ve önem gerektiren bir uygulamadır. Tırnaklara özel sıvı uygulanır ve jel ile tırnakların bakımı yapılır. Makas ile belirli uygulama işlemleri neticesinde tırnaklar düzene koyulur. Manikür işlemi doğru şekilde uygulanmazsa etler yumuşamaz ve kanama belirtisi gösterir. Mutlaka uzmanlardan faydalanmalısınız. Manikür işlemi titizlik gösteren bir uygulama olup, uzman kişilerin yapması gereken bir uygulamadır.