Yılın trendi olan saç ve makyaj modellerini öğrenebileceğini ve uygulamasını yaptırabileceğiniz salonumuzda aynı zamanda kalıcı kaş, makyaj ve oje gibi kullanımı kolay ve pratik olan uygulamaları da hayatınız içine rahatlıkla katmanızı sağlıyoruz.  Mecidiyeköy kuaför salonları arasında yer alan firmamız Mehmet Tatlı markası ile sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunuyor.

Kuaför Hizmetleri

Şişli kuaför salonları arasında yer alan şubelerimizden her daim hizmet alabilir dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz. Saç ve cilt bakımlarının yanı sıra saç kaynak uygulamaları konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman olan personelimiz tarafından sunulan tüm hizmetlerimizde en kaliteli malzeme kullanımına yer veriyoruz. Makyaj, gelin saçı, solaryum, manikür gibi hizmetleri de salonumun almanız mümkün. Bayanlara sunduğumuz hizmetin yanı sıra salonumuzda erkek saç kesimini de alabilirsiniz.

Mehmet Tatlı ekibi ve ruhu ile sizlere en kaliteli hizmeti her daim sunmaya devam ediyoruz. Sitemizde yer alan iletişim alanından dilerseniz telefon ile dilerseniz de randevu al bölümü ile anında randevunuzu oluşturabilirsiniz.