Güzel görünmek ve daha etkili bir yüz hattı ve bakışlara sahip olabilmek için kasların düzgün olması ve yüz hattı ile uyumlu olması gerekir. Yuvarlak, uzun ve benzeri yüz şekillerinde etkinin yumuşatılması ve daha güzel bir görselliğe sahip olmak kaş tasarımı ile mümkün olabiliyor. Kaş şeklinize göre oldukça değişen yüz ifadesi için konusunda uzman olan

kişilerden destek almanız son derece önemlidir. Yüz ifadenizde olumlu etkiye sahip olarak kalıcı etkisi ile uzun süre kullanabileceğiniz işlemi Mecidiyeköy kas tasarım yöntemi ile salonumuzda gerçekleştirmeniz mümkün.

Kas Tasarım İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Daha etkili bir bakışı ve daha net bir ifadeye uzun süre kavuşmanızı sağlayan kas tasarım işlemini, konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilerek en doğru sonucun alınmasını sağlıyoruz. 3D kıl tekniğiyle enginleştirdiğimiz bu işlem ile beraber daha dolgun kaşlara sahip olurken aynı zamanda doğal bir görünüme de kavuşursunuz. Kaş tasarım işlemi ile yapılacak olan işlem sonrasında altı ay ile üç yıl arasında tasarımı kullanabilirsiniz.