Balyaj, Fransızcadan geçmiş olan bir kelime olup, saça gölge verilmesi işlemidir. Mecidiyeköy balyaj ile saçlarınız daha doğal görünür ve saçlarınıza da canlılık gelir. Balyaj işlemi profesyonel uygulamalar ile yapılırsa ten renginize uygun doğal ton belirlenir. Balyaj işlemi her sağlıklı saç tipine uygulanır. Uygulama işleminin doğru şekilde yapılması gerekir.

Balyaj Uygulamasında Yapılması Gerekenler

Balyaj uygulaması ile saçlara belirli bir parlaklık gelir. Saç dipleri koyu ama saç uçları açık şekilde boyanması işlemidir. Saçlara belirgin röfle havası verilse dahi gölge görünümündedir. Boyalı veya boyasız her saç tipine uygulanır.

Balyaj uygulaması saç tipine göre belirlenir. Saç özelliğine göre belirli renk tipi verilir. Yüz rengine göre uygulanması gerekli bir işlemdir. Saç gölgelenmesi işlemi uygulanır ve saçın daha farklı görünmesi sağlanır. Saça doğal renk sağlayan balyaj uygulamasıyla saçın canlılığı da kazanır. Saç görünümüne hareket sağlayan balyaj uygulaması ile saçlar daha doğal görünüme de kavuşur. Balyaj saçları kökten uca besleyen bir uygulama olup, saça canlılık verir.

 

WhatsApp Randevu