Saç trendleri her yıl bambaşka saç stillerini de beraberinde getiriyor. Son dönemde popülerlik kazanan saç renklerine alternatif arayanlar ise kendini en yeni trendleri incelerken buluyor. Klasik çizginin dışına çıkma cesaretini gösterebilenler tercihini son yılların en marjnal saç stilleri arasında yer alan marjinal renkleri deneyebilir. Kırmızıdan maviye, yeşilden şeftali rengine kadar uzanan bu sır dışı saç renkleri skalasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kızıldan Sıkılanlar Kırmızıyı Deneyebilir

Eğer çok uzun yıllardır kızıl tonlarında saçlara sahipseniz, bu marjinal renkler arasından size en uygun olanı kırmızı diyebiliriz. Kırmızının can alıcı görünümüne biraz daha yaklaşan saçlarınız girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Kızıl saçların bir adım daha ötesi de diyebileceğimiz kırmızı rengin farklı tonlarını deneyebilirsiniz.

Pastel Saç Renklerinde Açık Yeşile Ne Dersiniz?

Elbette saçlarını yeşile boyamak her kadının stiline uygun olmayabilir. Ancak marjinalliğe kapılarınız açıksa deneyebileceğiniz saç renkleri arasında pastel tonlarında açık yeşil de bulunuyor. Lady Gaga, Hillary Duff gibi popüler isimlerin de denediği bu renk yüze daha canlı bir görünüm kazandırıyor. Özellikle sarı ya da çok açık kahve gibi açık renkleri uzun zamandır kullananlar cesaretini toplayarak bu rengi deneyebilir.

Neon Şeftali Bir Saça Sıcak Bakar Mısınız?

Neon renkler de sonunda saçları kuşatıyor. Neon şeftali tonlarında bir saç rengine sıcak bakar mısınız, bilmiyoruz ama romantik ve hassas bir imaj çizmeniz için bu saç renginden fazlasıyla faydalanabilirsiniz. Rosegold tonlarını uzun süredir kullananlar ve sıra dışı renklere göz atanlara önerimiz de neon şeftali tonları olacak.

Bu Marjinallik Biraz Fazla mı?

Eğer saçlarınızda böyle köklü bir değişim istemiyorsanız bu marjinal saç rengi trendini bir tutamda da deneyebilirsiniz. Saçlarınızın sadece bir tutamına uygulayacağınız bu sıra dışı renk daha farklı ve daha canlı bir saç görünümü elde etmenizi sağlayabilir. Ayrıca seçtiğiniz rengi kullanma ve kendinize yakıştırma noktasında da sadece bir tutama uygulayarak deneme yapmış olacaksınız.