Saçlarınızı şekillendirirken ve yeni modeller uygularken ne giyeceğinize de dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz bir saç stili bazı zamanlarda giydiğiniz kıyafetler ile uyumlu olmayabilir. Bu sebeple, kıyafete uygun saç modelleri konusunda biraz araştırma yapmalısınız..

Boğazlı Kazak

Boğazlı kazaklar ile uygun bir saç modeli arıyorsanız doğal bıraktığınız saçlarınızın bir kısmını kazağınızın yakasının içerisine sokabilirsiniz. Ön kısımları da dışarıya çıkarttığınız zaman çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun Palto

Uzun paltolar soğuk kış günlerinde kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Bu tür paltolar ile uygun olabilecek en iyi saç modelleri arasında dağınık topuz modeli bulunmaktadır. Bu tür topuzları yaparken ön kısımlara birkaç tutam bırakmanız ve geri kalanını toplamanız yeterlidir.

 

 

Kürk

Kürk ceketleri giymeyi seviyorsanız dalgalı ve dağınık saçları tercih etmelisiniz. Kürk ile birlikte havalı bir görünüm elde edebilmenizi sağlayan bu saç stilini yapabilmek için maşa kullanabilirsiniz.

Salaş Kazaklar

Kış aylarında en fazla tercih edilen kıyafetler arasında kazaklar yer almaktadır. Kazakları salaş olanlardan seçtiyseniz ve sportif bir görünüm elde etmek istiyorsanız kısa bir süre içerisinde hazırlayabileceğiniz salaş bir örgü modelini deneyebilirsiniz.

Deri Ceket

Deri ceket giyileceği zaman en iyi saç modeli atkuyruğudur. Sıkı bir şekilde uygulanmış olan atkuyruğu saç modeli ve siyah deri ceketi bir arada kullandığınız zaman son derece çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Atkuyruğunun daha sıkı durabilmesi için saçlarınızı önce düzleştirmeyi daha sonra ise saç spreyi sıkmayı deneyebilirsiniz. Yukarıda topladığınız atkuyruğu saçlarınız ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Kıyafetler ile uyumlu saç modelleri uygulayacağınız zaman renk detaylarını da atlamamalısınız. Bütün kıyafetlerinizin ve saçınızın bir bütün oluşturabilmesi için aksesuar kullanımına da özen gösterebilirsiniz. Böylelikle stiliniz dengeli bir hal almış olur.

WhatsApp Randevu