Düz saçlara sahip olanlar saçlarının kıvırcık olmasını, kıvırcık olanlar da düz olmasını ister. Yıllardır değişmeyen bu durum yazın gelmesi ile birlikte değişime sahne olabilir. Çünkü bu yaz kıvırcık ve sık dalgalı saçlar trend oldu. Haliyle herkesin gözü kıvırcık saç modelleri 2018 trendlerine çevrildi. Saçlarınızın çok kıvırcık olmasına gerek yok, dalgalı saçlar da trendler kapsamında yer alıyor.

Kıvırcık saç modellerini yakın markaja aldığımızda ise sönük modeller yerine kabarık modellerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla kıvırcık saç modelleri 2018 yılında çok daha havalı bir duruş sergileyebilir. Aslında bu saç trendlerinin bakımı elbette düz saçlara göre daha zor. Fakat muazzam ve havalı duruşları da bu çabaya değer dedirtiyor.

Düz Saçlara Kalıcı Bukleler Kazandırabilirsiniz!

Saçlarınıza kıvırcık bir görünüm kazandırmak için düzenli olarak maşa yapmak yerine kalıcı bukleler elde etmeniz, saçlarınıza daha az zarar vermenizi sağlar. Perma yöntemi ile siz de yılın en trend saçlarına sahip olabilirsiniz. Alternatif olarak, kıvırcık saçları fazla iddialı bulanlar rotasını kalıcı su dalgasına da çevirebilir.

Kısacası saçlarınız eğer düz ise bu trendlerin dışında kalacağınız anlamına gelmiyor. Değişim çanları çoktan çalmaya başladı. Hemen şimdi sizlere sunduğumuz kıvırcık saç modellerine göz atın. Eğer bu saçlar bir mıknatıs gibi sizi de çekiyorsa, bizi hemen arayın ve randevu alın. Saçlarınızda ne gibi değişimler yapabileceğimizi birlikte konuşalım.