Sürekli olarak saçlarınıza düz fön çektirmekten sıkıldıysanız tercihinizi farklı fön tekniklerinden yana kullanabilirsiniz. Belki de size çok daha fazla yakışacak bir modeli saçınıza kazandıracak fönü daha önce hiç denemediniz. Örneğin kırık fön nedir, nasıl yapılır sorusunun yanıtını öğrenmeniz halinde saçlarınızda nasıl duracağını da merak edebilirsiniz. Hemen bir deneme yapmak da isteyebilirsiniz.

Öncelikle kırık fön nedir, nasıl yapılır sorusuyla başlayalım. Kırık fön fırçanın saçlara dolanması ve ısı verilmesinin ardından fırçanın kıvrılarak çıkarılması şeklinde uygulanır. Aklınıza hemen saça bukle kazandırmak gelebilir. Ancak kırık fön saça bukle görünümü vermez. Tamamen doğal görünen ve su dalgasını andıran bir dalga görünümü kazandırır.

Kırık Fön Kimlere Yakışır?

Eğer saçlarınızın seyrek olmasından şikayet ediyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir fön tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Bu fön şekli saçları olduğundan daha gür gösterebiliyor. Aynı zamanda saçların daha hacimli bir duruş kazanmasını da sağladığından gün boyunca hacim sıkıntısı yaşamanız mümkün olmuyor.

Kırık fönün tüm yüz şekillerine uyum sağlayan bir model olduğundan istisnasız herkese yakıştığını belirtebiliriz. Bu arada kısa saçlara da uygulanabiliyor. Çok kısa olmamak kaydıyla tüm saç modellerine uygulanabilen ve hızla tamamlanan bir fön işlemidir. İş hayatında kullanıma da gayet uygun olduğunu belirtebiliriz. Eğer siz de bu özel fön yöntemini denemek isterseniz sizi salonumuza bekliyoruz. Randevu almak için hemen iletişim sayfamıza tıklayın.