Gelin saçı modellerinde artık sımsıkı toplanmış balerin topuzlar, abartılı düzeyde krepe atılmış kabarık saçlar  çoktan tarihe karıştı. Gelin adayları tercihini daha doğal görünen saç modellerinden yana kullanıyor. Özellikle kır düğünlerinde gelin saçı modeli çok daha fazla önem taşıyor. Çünkü hafif bir rüzgar bile  bazı saç modellerinin bozulmasına sebebiyet verebiliyor.

Bu nedenle kır düğünü saç modelleri 2020 modasına baktığınızda natürel ve abartı barındırmayan saç tasarımlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Uzun saçlara sahip olanlar için alternatiflerin çok daha fazla olduğunu belirtmek lazım. Örgülü saç modelleri gelin başı olarak daha fazla ilgi görmeye başladı. Bunun yanı sıra su dalgası görünümlü açık saçlarla evlenen gelinlerin sayısı da bir hayli fazla! Ancak kısa saçlara sahip olan gelin adayları da saçlarının dağılması riski olmadan gönlünce model seçimi yapabiliyor.

Kır Düğünü Saç Modellerine Hemen Göz Atın

Kır düğünlerinde tercih edilen gelinlikler de  çok abartılı olmadığı için saç modelleri de bu sadeliğe ve kır düğünü konseptine uygun olmak durumunda… Saçlarınızı açık bırakmanız elbette düğün boyunca kendinizi çok daha rahat hissetmenizi sağlar. Ancak bununla birlikte ense topuzu gibi saç modellerine de yönelebilirsiniz. 

Aynı zamanda kuaför salonumuza gelerek hayal ettiğiniz saçı bize anlatmanız yeterli olacak! Mutlaka gördüğünüz bir saç modelinin aynısının yapılmasını talep etmek zorunda değilsiniz. Nasıl bir saç modeli istediğinizi bize anlatmanız yeterli olacak. Hayal ettiğiniz  gelin başı modelleri profesyonel kuaförlerimiz tarafından istediğiniz şekilde yapılabiliyor.  Daha detaylı bilgi için bize hemen arayabilirsiniz.