Sadece bir gün içerisinde çok daha uzun ve çok daha gür bir saç görünümü elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece keratin saç kaynak işleminin bu kez sizin için gerçekleştirilmesini sağlamanız olacak. Öncesinde keratin kaynak saç modelleri 2018 yılında neden çok popülerlik kazandı sorusuna açıklık getirelim. Öncelikle bu kaynak stili görünmez saç kaynak olarak da isimlendiriliyor.

Diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran çok daha ince saç tutamlarına uygulanıyor ve şeffaf bir malzeme ile kaynak saçlar doğal saçlara tutturuluyor. Bu nedenle keratin kaynak saç modelleri 2018 yılında ciddi bir trend haline geldi. Dışarıdan bakıldığında kaynak olduğu anlaşılmayan bu stilde saça kaynak işleminden sonra istenen her model kazandırılabiliyor.

Keratin Saç Kaynak Özellikleri

Keratin vücutta zaten bulunan bir madde ve bu nedenle saç kaynak işlemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Şeffaf olması nedeniyle saçların arasından belli olması da mümkün olmuyor. Son derece kullanışlı bir kaynak olması da elbette sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Ayrıca bu kaynak saç yöntemi için saçın uzun olması da gerekmiyor. Kısa saçlara da kolaylıkla uygulanabilen bir yöntem olduğunu belirtebiliriz. Farklı saç tiplerine de uygulanabilmesi nedeniyle dileyen herkes uzun ve gür saç hayaline kısa sürede kavuşabiliyor. Kullanım süresi ise 3 aya kadar uzayabildiğinden bu yönüyle de diğer kaynak saç yöntemlerinden ayrıldığını belirtebiliriz. Bu işlemi sizin için de uygulayabiliriz.

WhatsApp Randevu