Günümüzde kadınların sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden biri haline gelen kaynak saç uygulaması yeni tekniklerle buluşarak çok daha konforlu bir kullanım şekli sunmaya başladı. Daha uzun ve daha gür saçlara sahip olma hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen kadınlar kaynak saç ne kadar sorusunun yanıtını merak ediyor. Ancak bu soruya net bir yanıt vermek sizler için yanıltıcı olabilir.

Öncelikle bilinmesi gereken husus kaynak saç ne kadar sorusunun yanıtının pek çok unsura göre değişkenlik gösteriyor olduğudur. Örneğin kaynak olarak kullanılan saçların gerçek saç olup olmadığı ve % kaç oranında firesinin alınmış olduğu fiyatta belirleyici unsurların başında geliyor. Bununla birlikte saçların kalitesinin de yine mühim unsurlardan biri olduğunu belirtmeliyiz.

Kaynak Saç Fiyatı Nedir?

Aynı zamanda hangi saç kaynak yönteminin tercih edildiği de yine fiyatı etkileyen faktörlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde en sık tercih edilen yöntemlerin başında keratin saç kaynak ve mikro saç kaynak yöntemleri geliyor. Artık halka kaynak tekniği çok fazla tercih edilmiyor.

Boncuk (halka) saç kaynak yöntemi diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran fiyatı daha uygun olan bir tekniktir. Fakat yine diğer kaynak saç yöntemleri ile kıyaslandığında halka kaynak metodunun kullanım süresinin de daha kısa olduğunu belirtmeliyiz. Kaynak saç işlemlerinin fiyatını etkileyen bir diğer unsur da saça kaç adet kaynak ekleneceğidir.

Eğer çok yoğun görünen bir saç istiyorsanız saçlarınıza çok sayıda kaynak saç uygulamasının yapılması gerekir. Bu durum fiyatı da etkiler. Çünkü az sayıda kaynak saç uygulaması ile çok sayıda kaynak saç uygulaması için elbette aynı fiyattan söz edilemez. Salonumuza uğramanız durumunda saçlarınızı analiz ederek size en makul fiyatı sunabiliriz. Bizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.