Son derece pratik bir şekilde gerçekleştirilebilen ve artık yeni tekniklerin de yardımı ile çok daha uzun süre kullanılabilen kaynak saç uygulaması daha yaygın şekilde tercih ediliyor. Nasıl bir görünüm sunduğu konusunda merak edenler ise kaynak saç modelleri arasında kısa bir gezintiye çıkabilir. Saç tipinize en uygun olan kaynak saç metodunu tercih ederek siz de uzun ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen kaynak saç tekniği mikro saç kaynak yöntemi oluyor. Çünkü kaynak saç modelleri konusuna göz attığınızda da görebileceğiniz gibi bu kaynak çok daha ince saç tutamları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu nedenle kaynak noktaları dışarıdan görünmüyor. Pek çok saç kaynak işleminde saçları açık bir şekilde kullanmak ya da saç diplerini gizleyecek saç modellerini tercih etmek gerekiyor.

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Avantajları

Ancak mikro saç kaynak yönteminde saçlarınıza dilediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Kaynak noktaları belli olmadığı için saçınızda kaynak olduğunu sizden başka hiç kimse bilmeyecek! Bu sayede siz de kolaylıkla bu yöntemle uzun saçlara sahip olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu arada keratin saç kaynak işleminin yapıldığı saç modellerine de mutlaka göz atmanızı öneririz.

Keratin saç kaynak işlemi de dışarıdan belli olmayan kaynak yöntemleri arasında yer alıyor. Siz de görünmez saç kaynak adıyla da bilinen bu yöntemlerin saçlarınıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Zarar görmüş olan saçlarınızın daha sağlıklı bir görünüm alması için de kaynak işleminden faydalanabileceğinizi belirtelim.

Salonumuzda her türlü kaynak saç işlemi gerçekleştiriliyor. Profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa sürede yapılan bu uygulama sonrasında uzun süre kaynak saçlarınızı hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Hem daha fazla bilgi almak hem de randevu talep etmek için bizi arayabilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz uygulamaların fotoğraflarını sitemizden inceleyebilirsiniz.