Kaynak saç uygulamalarında bu saçların belirli bir süre kullanıldıktan sonra çıkarılması gerekir. Çünkü kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi için kullanılan aparat, kapsül, yapıştırıcı ve benzeri malzemeler, saçların uzaması ile birlikte aşağıya doğru kayar. Bu durumda bağlantı yerleri görülmeye başlar ve bu durum da rahatsızlık yaratabilir. Kadınların kaynak saç çıkartma ne kadar sorusunun yanıtını da merak ettikleri biliniyor.

Kaynak saç uygulaması için ödediğiniz miktardan çok daha düşük bir meblağ karşılığında kaynak saçların sökülmesini sağlayabilirsiniz. Ancak size net bir rakamdan söz etmek yanıltıcı olabilir. Çünkü saçlarınızda hangi yöntemle kaynak saç uygulaması yapıldığı, kaç adet kaynak saçın bulunduğu gibi çeşitli kriterlere bağlı olarak kaynakların çıkarılması için ödemeniz gereken miktar da değişebilir.

Kaynak Saçların Sökülmesi Ne Kadar Sürer?

Bu işlem için ne kadar zaman ayırmanız gerektiği de değişebilir. Çünkü sadece hasarlı saçları gizlemek için yapılan kaynak saç işleminde daha az sayıda kaynak kullanıldığından daha kısa sürede çıkarılması mümkün oluyor. Ancak çok sayıda kaynak saç uygulaması yapıldığında bu defa daha uzun süre ayrılması gerekebiliyor.

Salonumuz en yeni kaynak saç uygulamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda kaynak saçların sökülmesi işlemi için de sizi salonumuza bekliyoruz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından kaynak saçların kısa sürede sökülmesi mümkün olacaktır. Dilerseniz saçlarınızı dinlendirmenize gerek kalmadan, aynı gün yeniden kaynak saç uygulaması gerçekleştirilebilir.