Sürekli olarak ojelerinizi yenilemek zorunda kalmaktan bıktınız mı? Bozulmuş oje görünümü ile şıklığınızı ve güzelliğinizi gölgede bırakmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken sadece kalıcı oje uygulamalarından faydalanmanız olacak. Kadınlar kalıcı oje yaptırma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebiliyor. Bunun için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği merak ediliyor.

Ancak net bir rakam belirterek sizi yanıltmak istemeyiz. Kalıcı oje uygulaması hangi yöntemle gerçekleştirildiğine bağlı olarak fiyatları değişebilen bir uygulamadır. Fakat fiyatların yüksek olduğunu düşünmeyin. Son derece makul bir fiyat karşılığında siz de kalıcı oje uygulamasından faydalanabilir ve uzun süre muntazam görünen tırnak ve el görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Oje Nasıl Yapılıyor?

Bu uygulama için öncelikle tırnakların ve tırnak etlerinin temizlenmesi gerekiyor. Ardından kalıcı oje uygulaması için özel olarak üretilmiş olan ojenin ilk katı tırnaklara sürülüyor ve güçlü bir Led lamba içeren özel bir cihaz yardımı ile oje hızlıca kurutuluyor. Ardından ojenin ikinci katına geçiliyor. Yine aynı şekilde hızlı bir şekilde ojenin kurutulması sağlanıyor.

Son olarak cila uygulaması da yapılabiliyor. Ancak mat bir görünüm isteyenler için cila uygulamasına gerek kalmadan işlem tamamlanabiliyor. Kalıcı oje uygulaması ile çok daha muntazam görünen tırnaklara sahip olabiliyorsunuz. Çok uzun süre kalıcılığını ve düzgün duruşunu koruduğu için sıklıkla oje değişimi yapmanıza da gerek kalmıyor. Oje için ayırdığınız zamanı farklı bir bakım için kullanabiliyorsunuz.