Sürekli olarak bozulan ojelerinizi yenilemekten sıkıldıysanız kalıcı oje uygulamasından faydalanabilirsiniz. Artık çok daha uygun fiyatlar eşliğinde yapılabilen bu uygulama ile muntazam görünen tırnaklara sahip olmanız mümkün. Hatta kalıcı oje modelleri Mecidiyeköy civarında oldukça popülerlik kazandı. Modellere göz atabilir ve beğendiğiniz, sıklıkla kullandığınız rengi seçebilirsiniz.

Daha bakımlı görünmek aslında hiç zor değil. Sadece teknolojiden ve geliştirilen yeni tekniklerden faydalanmanız çok daha bakımlı ve güzel görünmenizi sağlayacak. Bu uygulama UV tekniği kullanılarak gerçekleştiriliyor. Kullanım süresi ise kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Çünkü oje tırnaklarınız uzadığında dip bölümlerinden görüneceği için nahoş bir duruş alacaktır. Bu durumda çıkarılması ve yeniden tekrarlanması gerekir.

Kalıcı Oje Kullanım Süresi Nedir?

Genel olarak kullanım süresi 2 haftaya kadar uzayabiliyor. Ancak tırnaklarınız yavaş uzuyorsa bu durumda 3 haftaya kadar uzayabilen bir süre boyunca muntazam tırnak görünümüne sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygulamanın herhangi bir zararının olmadığını da bilmenizde fayda var. Sadece 1 saat gibi bir zaman dilimini ayırarak sizin için de yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman kullandığınız rengi seçme şansına sahipsiniz. Kalıcı oje oldukça geniş bir renk skalası sunan uygulamalar arasında yer alıyor. Herhangi bir renk kısıtlaması olmadığından özgürce seçim yapabilirsiniz. Kalıcı ojenin çıkarılma zamanı geldiğinde de tırnaklarınıza herhangi bir zarar gelmeyecek. Çünkü özel bir solüsyon kullanılarak tıpkı asetonla silme gibi kolay bir yöntemle çıkarılıyor.