Kuaför kişinin kendisini iyi hissedeceği yerlerden biridir. Saç ve pek çok farklı kişisel bakım uygulamaları kuaför hizmetleri arasında yer almaktadır. Gelen müşterilerin memnun bir şekilde ayrılması da en önemli kriterlerden biridir. Kuaför hizmetleri veren firmamız kişilerin ihtiyaç duydukları tüm işlemleri sunmaktadır.

istanbul kuaför

Saç kesimi ve boya başta olmak üzere kişilerin tarzına yönelik yeni nesil uygulamalar da hazırlamaktadır. Firmamızı ziyaret eden pek çok kişi hizmetlerden yararlanmaktadır. İstanbul kuaför içerisinde verilen hizmetler başlıca;

  1. Saç kesim
  2. Saç boyama
  3. Röfle
  4. Ombre
  5. Gelin Başı
  6. Saç keratin botoks
  7. Topuz modelleri
  8. Boncuk kaynak
  9. Brezilya fönü, olarak aktarılmaktadır.

Kişiler bu hizmetlerden yararlanarak istedikleri saç görünümüne anında kavuşmaktadır. Yenilenen saç modelleri arasında seçim yapmak da oldukça kolaydır. Merkezimiz sunduğu hizmetler ile kişiye yönelik özel saç tasarımları da hazırlamaktadır. Hazırlanan bu saç tasarımlarında, renk, kesim ve şekilde verme hizmetleri yer almaktadır.

Kaliteli hizmet veren merkezimiz tamamen işinde uzman kişiler ile çalışmaktadır. Saç bakımı gerçekleştirerek saçın zarar görmeden şekilde alması sağlanır. Merkezimiz içerisindeki işlemler saçın yapısını bozmamaktadır.

Saç Kesim Modelleri İle Yeni Bir Görünüm Oluşturma

Saç kesim modelleri kişinin istediği ölçüde yapılmaktadır. Özellikle merkezimiz içerisinde yer alan çalışanların tamamı kişiye yakışacak kesim önerileri de sunmaktadır. Saç kesiminin eşit ve orantılı bir şekilde yapılması da kişinin merkezden memnun ayrılmasını sağlamaktadır. Kullanılan makasların tamamı saçı kırmadan ve eşit orantıda kesim işlemi yapmaktadır.

Özel kesim teknikleri arasında makina kesim ve makas kesim önerileri de sunulmaktadır. Özellikle düz kesim işlemlerinde makina yardımı ile tamamen eşit kesim yapılmaktadır. Kat vermek için makas tekniği kullanılmaktadır.

Saç Boyası Seçenekleri İle Aranan Renge Ulaşma

Saç renginden sıkılan ve kendinde yeni bir görünüm oluşturmak isteyen pek çok kişi ilk olarak saç rengini değiştirmektedir. Saç rengi seçimleri merkezimiz içerisinde yer alan birbirinden farklı renk önerisi ile daha kolay hale gelmektedir. Kişiye en çok yakışacak renk önerileri üzerinden işlem tamamlanmaktadır.

Üstelik herhangi bir saçta kırılma ya da yanma problemleri de yaşanmamaktadır. Tamamen saç dokusuna uygun ürünler kullanılmakta, istenen renk geçişi sağlanmaktadır. Yeni saç modasını takip eden kişiler için birbirinden farklı renk seçenekleri merkezimizde yer almaktadır.

Yeni Nesil Röfle Ürünleri Kullanılarak Uzun Süre Dayanıklı Röfle Yaptırma

Yeni nesil röfle teknikleri saçın daha hacimli ve parlak bir görünüm almasını sağlamaktadır. Renk olarak sarının farklı tonları kullanılmaktadır. Özellikle geçişli bir sarı renk uygulaması isteyen kişiler için önerilerin uygulamalardan biridir. Saçın yapısını bozmadan hazırlanan bu işlem sonunda kişiler istedikleri sarı rengine geçişli formda sahip olmaktadır.

Son zamanlarda moda olan bu röfle saçlar ile kişi sosyal hayatında daha özgüvenli hareket etmektedir. Tamamen kaliteli ürünler kullanılarak tamamlanan röfle işlemleri saçta herhangi bir yanma ya da turunculaşma yapmamaktadır.

Sarının En Modern Hali Olan Ombre Uygulamaları İçin İstanbul Kuaför

Ombre saç son zamanların en popüler saç modellerinden biridir. Saçın yapısına uygun şekilde hazırlanan renk geçişleri ile hem sarı hem de gri renkler kullanılmaktadır. Kaliteli bir saç görünümü isteyen kişiler koyudan açığa kadar giden bir saç uygulaması elde etmektedir. Ombre saçlar modern bir duruş sergilemektedir.

Üstelik kişinin saç uzunluğuna ve yapısına uygun şekilde modern renk kullanımları sağlanmaktadır. Renk skalası geniş olan merkezimiz içerisinde ombre işlemi yaptırmak kişiye hem farklı bir hava kazandırmakta hem de saçı modern forma sokmaktadır.

Saçı Besleyen ve Canlılık Kazandıran Keratin Botoks Uygulamaları

Saçı besleyen en sağlıklı uygulamalardan biri keratin botoks işlemleridir. Keratin botoks saça E vitamini desteği sağlayarak canlılığını kaybetmeden düz bir form kazanmasını sağlar. Saç tipine uygun şekilde geliştirilen bu işlem sayesinde saç daha parlak ve hacimli bir görünüm elde etmektedir.

Botoks uygulamaları özellikle saçın az ya da cansız olduğu kişilere önerilmektedir. Bu şekilde yeni saç kökleri oluşmaya başlamaktadır. Saç kökleri zaman içerisinde uzamakta ve kişiye daha canlı bir saç yapısı sunmaktadır. Aynı zamanda kabarık saçları düzleştirmeye yardımcı olur.

Boncuk Kaynak İle Cansız Saç Görünümünden Uzak Hacimli Saçlar Oluşturma

Boncuk kaynak ile cansız saç görünümünden uzak hacimli bir saç görünümü elde etmek oldukça kolaydır. Merkezimiz tarafından verilen boncuk kaynak saç uygulama hizmetleri ile daha kaliteli bir saç görünümü oluşmaktadır. Hazırlanan uygulama adımlarının tamamı kişinin kendi saç yapısına ve şeklinde göre ayarlanmaktadır. Gerçek saç kullanımı ile yapılan işlem saçın estetik görünümünü arttırmaktadır.

Brezilya Fönü İle Uzun ve Parlak Bir Saç Görünümü Elde Etme

Brezilya fönü özellikle kabarık ya da çok kıvırcık saç tipine sahip olan kişilere önerilen işlemlerden biridir. Fakat sürekli olarak saçını ısı ile temas ettirmekten kaçınanın kişiler için de saçı düzgün göstermeye yardımcı olan işlemlerin başında yer almaktadır. Her daim saçın estetik ve düzgün gözükmesini isteyen kişiler için verilen hizmetlerden biridir.