Kaynak saç işleminin son dönemde popülerlik kazanması ile birlikte çok sayıda kişi rotasını bu işleme çevirdi. Saçlarının doğal şekilde uzaması için aylarca beklemek zorunda kalmak istemeyenler tercihini bu işlemden yana kullanıyor. Bu nedenle İstanbul’da saç kaynak fiyatları son dönemde, özellikle kadınlar arasında en çok merak edilen konulardan biri haline geldi.

Elbette İstanbul’da saç kaynak fiyatları sanıldığı gibi çok yüksek rakamlardan oluşmuyor. Kaynak işleminin çok pahalı bir işlem olduğu bilgisi gerçeği yansıtmıyor. Bütçenizi zorlamadan gayet makul bir bütçe ile siz de uzun ve gür saçlara sahip olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ancak net bir rakam görmek isteyenleri mutlu edemeyeceğiz. Çünkü net bir rakam vermemiz sizi yanıltır.

Kaynak Saç Fiyatı Neye Göre Belirleniyor?

Öncelikle kaynak saç işleminde fiyatların pek çok unsura göre değiştiğini belirtmemiz gerekiyor. Hangi kaynak saç yöntemini tercih ettiğiniz, saçlarınıza kaç adet kaynak uygulamasının yapılacağı, hangi kalitede kaynak saçların kullanılacağı ve bu işlemi nerede yaptıracağınız gibi pek çok faktör, bu uygulama için ödemeniz gereken ücretin değişmesini sağlar.

Bu yüzden size fiyat vermemiz yanıltıcı olabilir. Kaynak saç işlemi için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenmek için randevu alarak salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kısa bir saç analizi yapmamızın ardından hem saç tipinize en uygun kaynak işleminin hangisi olduğu hem de ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği bilgisini sizinle paylaşabiliriz.

Salonumuzda her türlü kaynak saç uygulaması son derece başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda sitemiz üzerinden farklı kaynak saç uygulamalarının fotoğraflarını görebilirsiniz. Kaynak işleminin kullanım süresi boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Sitemizin iletişim sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz. Hemen şimdi uzun ve gür saç hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın.