Bu yaz saç trendleri büyük bir değişim içerisine girdi. Artık dümdüz saçların popülerliğini kaybettiğini söyleyebiliriz. Bu durum haliyle saçlara uygulanan fön işleminde de taleplerin değişmesini beraberinde getirdi. Düz fön yerine hareketli fön modelleri çok daha fazla tercih ediliyor. Özellikle yazın coşkusuna çok daha uyumlu bir saç görünümü için siz de seçiminizi hareketli fönden yana yapabilirsiniz.

Öncelikle hareketli fön modelleri ile saçlarınızın daha gür görüneceği bilgisini de sizlere aktaralım. Seyrek ya da sönük saçlardan şikayet edenler için harika bir seçim olacaktır. Ayrıca saçlara bu fön tekniği ile hafif dalgalar da kazandırılabiliyor. Dalgalı saçlar, yüzünüzün olduğundan daha minyon görünmesini sağlar.

Hareketli Fön İle Yapılabilen Saç Modelleri

Bu fön yöntemi ile yapılan saç modellerinde maşa gibi çok muntazam saç bukleleri elde edilmiyor. Bu durum daha doğal bir saç görünümü sağlayabiliyor. Saçlarınızdaki dalgaların doğal görünmesini isterseniz mutlaka şu sıra hareketli fönden şaşmayın. Bu arada hareketli fön işleminin düz fönden daha kısa sürede tamamlanabildiği bilgisini de aktaralım.

Zaman sorunu yaşayanlar için de cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Hareketli fön en çok röfleli, balyajlı ve ombreli saçlara yakışıyor. Saç rengindeki geçiş tonları çok daha etkileyici bir efekte dönüşebiliyor. Bu bakımdan eğer siz de söz konusu grupta yer alıyorsanız sunduğumuz örnek modellere daha alıcı gözle bakmanızı öneririz.

WhatsApp Randevu