Bu yıl evlenmeyi planlayan gelin adayları çok şanslı! Çünkü gelin topuzu 2018 yılında en trend gelin başı modelleri arasında yer alıyor. Son derece şık bir duruş sergileyen topuz modellerinde nelerin değiştiğini hemen sizlere aktaralım. Bu sayede sizler de demode bir topuz ile evlenme hatasını yapmamış olacaksınız. Bu arada sitemizden modellere göz atmayı da unutmayın.

Bu sene topuz modelleri daha gevşek ve daha salaş bir duruş sergiliyor. Sımsıkı toplanan balerin topuzlar ya da ense topuzlarının bir hayli gözden düştüğünü söylemek lazım. Zira duvağın ön plana çıktığı bu sıkı topuzlar gelinleri bir hayli endişelendiriyordu. Bozulma riski yüksek olduğundan yeni ve gevşek gelin topuzu 2018 yılında gelinlerden de tam not alacak gibi görünüyor.

Yeni Gelin Topuzu Modellerine Göz Atın

Saçlara hafif bukleler kazandırıldıktan sonra yapılan topuzlar çok daha fazla ilgi görüyor. Daha natürel bir görünüm sergileyen bu modeller hem kısa hem de uzun saçlara kolayca uygulanabiliyor. Ayrıca örgünün de kullanıldığı topuzların çok daha trend bir gelin başı modeline dönüştüğünü hatırlatalım.

Saçların tepe bölümüne eklenen bir örgü şerit ile daha masum, daha elegan ve daha trend bir duruş almak mümkün olabiliyor. Gelin başı topuzlarında dimdik duran kıvrımlı saç tutamları da tarihe karıştı. Saçın topuz kısmında sadece doğal ve sade bir görünüm oluyor. Bu yeni saç topuzlarının düğün boyunca bozulma riski de çok daha düşük.