Bu yıl evlenecek genç kızların yakın markajında gelin başı modelleri var. Aslında gelin adaylarının bu yıl bir hayli şanslı olduklarını belirtmek lazım. Çünkü gelin başı saç modelleri 2018 yılında bir hayli genişledi. Artık daha fazla model seçeneği arasından tercih yapmak mümkün olabiliyor. Hangi modellerin popüler olduğuna birlikte göz atalım.

Gelin Başı Topuz Modelleri Trend Oldu!

Her daim trend olmayı başaran topuzlar gelin başı saç modelleri 2018 listesinde yine yer buldu. Ancak artık sıkıca toplanmış saçlarla evlenmek durumunda değilsiniz. Balerin topuz modellerinden ense topuz modellerine kadar tüm saç tasarımlarında saçlara hafif dağınık bir görünüm kazandırılıyor. Sıkıca toplanmış modellerin demode bir forma büründüğünü belirtelim.

Örgülü gelin başı modelleri ise hiç olmadığı kadar popülerlik kazandı. Balık sırtı gibi farklı örgü tekniklerinin de kullanıldığı bu modeller kısa zamanda büyük bir ilgi görünce gelin başı modelleri arasında da popülerlik kazandı. Üstelik hem kır düğünleri hem de salon düğünleri için bu tasarımların gayet ideal bir tercih olabildiğini belirtmek lazım.

Gelin Başı At Kuyruğu Modelleri

Gelin başı dendiğinde akla pek at kuyruğu gelmezdi. Fakat durum değişti ve artık at kuyruğu modelleri de gelinliklerle muazzam bir uyum yakalıyor. Eğer sıra dışı bir saç modeli seçimi yapmak isterseniz, gönül rahatlığı ile at kuyruğu saç modellerine yönelebilirsiniz. Bu arada şık bir toka ile birlikte dizayn edilen saç modelleri de hatırı sayılır bir ilgi görüyor. Bu modellere göz atarak tokalı gelin başı modellerini tercih edebilirsiniz.

Retro bir gelinlik modeli seçenler ise tercihini retro saç modellerinden yana kullanabilir. Gelinliğin stilini daha fazla öne çıkarmayı sağlayan bu tasarımların şık bir seçim olabildiğini belirtelim. Bloğumuzdan gelin başı modellerine göz atın.