Gelin adayları için gelin başı modelleri de en az gelinlik modeli seçimi kadar önemli ve zor! Nasıl bir model istediklerine karar vermeleri uzun bir süreci gerektirebiliyor. Aslında karar vermeden önce hangi modellerin bu yıl trend olduğuna göz atmak bu süreci kısaltabilir. Elbette merak edilen tek konu trendler değil. Aynı zamanda gelin başı saç fiyatları 2020 yılında arttı mı sorusu da akıllarda!

Öncelikle size bir fiyat aralığı belirtmenin son derece yanıltıcı olacağı bilgisini aktaralım. Çünkü nasıl bir gelin başı modeli seçtiğini, hangi kuaför salonunu tercih ettiğini gibi detaylar fiyatta belirleyici olan unsurlardır. Saçlarınızın uzunluğu bile fiyatı etkiler. Çünkü bir modeli kısa saça kazandırmak ile uzun saça kazandırmak arasında ciddi bir emek farkı var.

En Trend Gelin Başı Modelleri

Artık gelin başı modelleri için daha az ödemeniz de mümkün olabilir. Çünkü trendlere göz attığınızda aslında daha doğal görünen saçların moda olduğunu fark edeceksiniz. Bu da beraberinde gelin başı için çok daha az ödemenin yeterli olmasını getiriyor. Ancak çok uğraş isteyen bir model seçimi yaparsanız haliyle daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Bununla birlikte saçlarınızın uzun ve gür olması, şekil vermenin çok daha zor olduğu anlamına da gelebiliyor. Her ne kadar bu durum sadece bazı saç modelleri için geçerli olsa da fiyatı etkileyen bir unsur olduğu aşikar.

İstanbul gelin saçı fiyatları bakımından şanslı bir kent! Çünkü çok sayıda kuaför salonu yaz sezonunda ciddi düzeyde indirimler de yapabiliyor. Ancak amatör bir kuaför salonunu tercih ederseniz, salondan mutlu ayrılma olasılığınız düşer. Deneyimli ve profesyonel bir kuaför salonunu seçmeniz gerekiyor. Sadece indirimlere ya da fiyata göre tercih yapmayın! Hayatınızın en özel gününde sizi mutsuz eden bir saç modeli ile evlenmez istemezsiniz!

Bu nedenle sizlere önerimiz fiyattan ziyade kuaför seçimini dikkatli bir biçimde yapmanız olacak. Böylece seçtiğiniz modelin saçlarınıza muntazam bir şekilde kazandırılacağından hiç şüpheniz olmaz. Unutmayın; deneyim sizin sandığınızdan çok daha önemli bir detay!