Gelin başı modeli seçmek de en az gelinlik seçmek kadar zor, biliyoruz. Sonsuza dek yaşayacak fotoğraflarda muhteşem görünen saçlara sahip olmak istediğinizi ve gelin başı kuaför tavsiye araştırması yaptığınızı da… Ancak tavsiye üzerine kuaför seçmek çok akılcı bir tercih olmayabilir. Çünkü sizin istediğiniz saç modeli seçtiğiniz kuaför tarafından muntazam bir şekilde yapılamayabilir.

İşte bu nedenle rotanızı her daim profesyonel kuaför salonlarına çevirmenizde fayda var.  Çünkü profesyonel kuaför salonları tüm gelin başı modellerinde deneyimli oluyor  ve istediğiniz saç modelini hayal ettiğiniz şekilde yapabiliyor. Bu sayede hayatınızın bu en önemli gününde saç modeli seçiminizi özgür  bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kuaför salonumuzdan mutlu ayrılan gelinlerden biri de siz olabilirsiniz.

Hangi Gelin Başı Modelini Seçmeliyim?

Gelin başı modeli seçiminizi yaparken gelinlik modelini de dikkate almanızda fayda var. Kuaför salonumuzda sizlere bu konuda yardımcı oluyor ve yüz şeklinize en çok yakışacak gelin başı modellerini öneri olarak size sunabiliyoruz. Dolayısıyla en doğru tercihi yapmanız çok daha kolay oluyor. Hem yüz şeklinize hem de gelinlik modelinize en uygun olan gelin başı modellerine birlikte karar verebiliriz.

İletişim sayfamız üzerinden bize hemen ulaşarak randevu alabilirsiniz. Bu sayede gelin başı modeli seçimini stresli bir süreç olmaktan çıkarıp büyük bir keyfe dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz gelin başı modeli için prova da yapabiliriz. Bu sayede nasıl bir saç modelinin çıkacağını önceden biliyor olacaksınız ve düğün gününde böyle bir stres yaşamayacaksınız. Hemen bizi arayın.

WhatsApp Randevu