Gelinlerin en özel günlerinde harika görünmek istemeleri gayet normal! Gelinlik modeli, düğün konsepti ve yüz şekline uygun bir gelin başı modelinin seçilmesi gerekiyor. Bu noktada gelin başı fiyatları Şişli gibi farklı semtlerde farklı fiyatları gerektirebiliyor. Bir diğer deyişle gelin başı modelleri için ödemeniz gereken ücret hangi semtte olduğunuza bağlı olarak da değişebilir.

Saçınız için uygun modelleri seçmeden önce hangi tasarımların bu sene popüler olduğuna da mutlaka göz atmanızı öneririz. Demode bir saç modeli ile evlenmeyi istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden trend modelleri seçerek bu modeller arasından kendinize uygun bir saç modeli seçimi yapmanızda fayda var. Genel olarak değişen moda ile birlikte daha natürel saçların popüler olduğu bilgisini de aktaralım.

2019 Gelin Başı Modelleri ve Fiyatları

Yeni yılda yenilenen gelin başı modelleri arasında en çok yükselişe geçen örgülü tasarımlar oluyor. Şık bir saç örgüsü ile hem doğal hem de etkileyici bir görünüm kazanılabilir. Eğer saçlarınız uzunsa örgülü gelin başı modelleri ile çok daha şık bir görünüm kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Balerin topuzlardan ise uzak durun! Bu gelin başı modeli tarihe karışalı epey zaman oldu. Mutlaka topuz istiyorsanız bu durumda dağınık ense topuzlarına yönelebilirsiniz. Çünkü dağınık ense topuzları da yeni yılda hiç olmadığı kadar ilgi görecek. Siz de trend bir saç modeli ile evlenmenin keyfini ekstra yaşayabilirsiniz.