Dalgalı ya da düz, uzun ya da kısa… Erkekler bu yıl saç modelleri ile adeta kasıp kavuracak gibi görünüyor. Çünkü erkek saç modelleri 2018 yılında bir hayli değişti. Artık muntazam bir görünüm sergileyen saç modelleri ile vedalaşmanızın vakti geldi. Çünkü saçlar bu yıl alabildiğine salaş! Özellikle kıvırcık saçlara sahip olanların en şanslı yılda olduklarını belirtebiliriz.

Kıvırcık saçlarda salaş kesimler yılın en trend saç modeli olmayı başardı. Ön bölüm hafif uzun, arka ve yanların kısa olduğu kesimlerle bu trendi yakalamak mümkün olabiliyor. Bu saçlar çok fazla uğraş gerektirmediğinden yoğun bir çalışma temposuna sahip olan erkeklerin de imdadına yetişiyor. Ayrıca erkek saç modelleri 2018 yılında hafif asimetrik bir duruş da kazanmaya başladı.

Asimetrik Erkek Saç Modelleri Trend!

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru popüler olmaya başlayan, bir tarafı çok kısa, diğer tarafı ise uzun olan saç modelleri yükselen trendler arasında yer alıyor. Bir hayli havalı bir görünüm sergileyen bu saç modeli kısa ya da orta uzunlukta olan saçlara kolayca uygulanabiliyor.

Bu arada ön bölümü hafif uzun olan birkaç saç modelini de deneyebileceğinizi belirtelim. Hafif dağınık bir duruş sergileyen bu saç dizaynları da şehirli ve cool erkek imajını büyük oranda güçlendiriyor. Ayrıca bu saç kesimlerinin de şekil vermek için uğraş gerektirmiyor olması stil sahibi erkeklerin gözünden kaçmıyor.