Piyasada çok sayıda keratin markası tarafından üretilmiş olan pek çok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Bunların hangilerinin doğal olduğunu ya da hangilerinin kimyasal madde içerdiğini, sentetik maddelerin üretimde kullanılıp kullanılmadığını anlamak için içeriklerini incelemek lazım. Pek çok kişi en iyi keratin markaları yönünde bir araştırma yapıyor olsa da internette keratinlerin içeriklerine dair detaylı bilgi bulunması oldukça zor.

Bununla birlikte internetten temin edilen keratin ile saçlara geçici bir güzellik de kazandırılabilir. Bu güzelliğin kalıcı olması ve keratinin saçları beslemesi için profesyonel kuaför salonlarını tercih etmeli ve profesyonel saç bakım yöntemlerine yönelmelisiniz. Aksi halde yıpranmış olan saçlarınızın tek bir keratin ürünü kullanımı ile eskisi kadar sağlıklı olmasını beklemeyin!

Profesyonel Saç Bakımının Farkı Ne?

Profesyonel olarak uygulanan saç bakım işlemlerinde kullanılan malzemelerin saçların derinlerine nüfuz etmesi sağlanıyor. Ombre, boya, açıcı gibi işlemler nedeniyle zarar gören saçların içten beslenmesi, kısa zamanda daha sağlıklı bir görünüm almaya başlamasını da sağlayabiliyor. Yani saçların yüzeyinde değil, derinlerine inebilen bir saç bakımı mümkün hale geliyor.

Yıpranmış olan saçlarınızın yeniden eski sağlığına kavuşması için sizi de salonumuza bekleriz. Profesyonel yöntemler ve doğal malzemeler kullanarak gerçekleştirdiğimiz saç bakım işlemini saçlarınızın durumuna bağlı olarak tasarlayabiliyor ve size en uygun saç bakımı tekniğinin hangisi olduğu konusunda da bilgi verebiliyoruz. Hemen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşın ve randevunuzu alın!