Bir türlü şekle sokamadığınızdan ve ne yaparsanız yapın dümdüz görünüm sergilediğinden şikayet ettiğiniz düz saçlarınız aslında harika görünmenizi de sağlayabilir. Sadece yapmanız gereken düz saçlarda mükemmel duran saç modellerini keşfetmeniz ve bu modelleri saçınıza uygulamanız olacak. Bu sayede siz de kısa süre sonra düz saçlara sahip olduğunuz için kendinizi çok şanslı görmeye başlayabilirsiniz.

Yarım Topuz

Saçlarınızın sadece üst tarafını tepede toplayın ve geri kalan bölümünü doğal bir şekilde bırakın. Yarım topuz hem düz hem de dalgalı saçlara kolayca uygulanabilen saç modelleri arasında yer alıyor. Ancak düz saçlarda muhteşem bir görünüm sergilediğini de bilmenizde fayda var. Üstelik natürel görünen bir saç modeli olduğundan her ortama uyum sağlıyor.

Örgü Modelleri

Saç örgüleri bu sezon yeniden popülerlik kazandı. Siz de saçlarınıza düz örgü ya da balık sırtı örgü modellerini kazandırabilirsiniz. BU sayede hem trendlere uygun ve modern bir görünüm sergileyeceksiniz hem de düz saçlara sahip olmanın avantajını sonuna kadar kullanmış olacaksınız.

Balerin Topuz

Balerin topuz yani ensede saçların sıkıca toplanması da düz saçlarda muazzam bir görünüm sergileyebiliyor. Hem günlük hayatınızda hem de iş hayatınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu saç modelini mutlaka hayatınıza kazandırın. Üstelik balerin topuzlar kadınların olduğundan çok daha zarif görünmesini sağlayabiliyor.

Kaküllü Doğal Saçlar

Eğer bu saç modellerine ayıracak zamanınız yoksa bu durumda kakül kestirerek ve saçlarınıza da biraz kat attırarak her daim güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarına her sabah şekil vermek istemeyenler genellikle bu yöntemi tercih ediyor. Denemeye değer!