Yeni yılda artık doğal görünümlü saç modellerinin trend olduğundan sizlere söz etmiştik. Saçlarınıza doğal bir görünüm kazandırmak için uygulayabileceğiniz saç modelleri arasında dalgalı fönler de yer alıyor. Saçınızın uzunluğu ne olursa olsun dalgalı fön modelleri 2018 yılı boyunca sıklıkla uygulayabileceğiniz saç tasarımlarından biri olacak. Üstelik natürel bir duruş almanızı da sağlıyor.

Dalgalı fön için kuaförde uzun süre zaman geçirmeniz gerekmiyor. Düz fön işleminden sadece 5 ila 10 dakika daha uzun süre kalmanız muhteşem dalgalara sahip olmanız için yeterli olabilir. Bu nedenle dalgalı fön modelleri 2018 yılında hangi saçlarda daha hoş duruyor sorusunun yanıtını şimdiden öğrenmenizde fayda olacak.

Su Dalgası 2018 İçin Trend Oldu!

Su dalgası yani muntazam bir duruştan ziyade hafif dağınık dalgalar yeni yılda en çok tercih edilen saç tasarımlarının başında geliyor. Siz de kısa ya da uzun saçlarınız için su dalgası modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu arada saçlarınıza dalga kazandırmanız olduğundan çok daha gür görünmesini de sağlar. Bu nedenle daha gür görünümlü saçlar için de rotanızı su dalgasına çevirebilirsiniz.

Saçlara dağınık topuz modeli kazandırılmadan önce yapılan dalgalı fön de yine sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Çünkü saçların daha doğal ve daha şık bir görünüm almasını sağlayabiliyor. Dağınık topuz modellerinin yanı sıra at kuyruğu modellerinden önce de bu fön ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz.