Saç trendler her yıl gelin başı modellerinin de değişime uğramasını beraberinde getiriyor. Bu sene ise sımsıkı toplanan saç modellerinin artık tarihe karıştığını belirtebiliriz. Bu yıldan itibaren artık hafif dağınık görünen modeller gelinlerin öncelikli seçimi olmalıdır. Elbette dağınık gelin saç modelleri 2018 yılında bambaşka modelleri de kapsamaya başladı.

Seçeneklerinizin dağınık gelin saç modelleri 2018 modelleri düşünüldüğünde bir hayli fazla olduğunu belirtebiliriz. Trendlerin başında gelen ise dağınık topuzlar oluyor. Hafif dalga kazandırıldıktan sonra toplanan saçların muazzam bir gelin başı modeline dönüştüğünü belirtmek lazım. Aynı zamanda duvak modelleri ile de harika bir uyum yakaladığından sıcak bakmanız gereken en önemli gelin başı modeli dağınık topuzlardır.

2018 Gelin Başı Modelleri

Gelin başı modellerinde örgülü olan saç tasarımlarının da trendler arasında yer aldığını belirtmek lazım. Özellikle doğal görünümlü bir gelin olmak isteyenler hiç tereddüt etmeden örgülü modellere yönelebilir. Aynı zamanda saçları açık bırakmak da bir hayli popülerlik kazanmaya başladı. Su dalgası yaparak açık saçlarla gelinliğinizi buluşturabilir ve gayet natürel bir duruş kazanabilirsiniz.

At kuyruğu çok uzun yıllardır gelin başı olarak tercih edilmeyen belki de tek saç modeliydi. Ancak artık dağınık olması kaydıyla at kuyruğu saç modelinin de tercih edildiğini belirtmek lazım. Hafif dalgalı olması daha gür görünmesini sağlıyor. Ancak düz olarak da bu modeli kullanabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz gelin başı modellerine mutlaka göz atın.