Saçlarda renk geçişi görünümü sunan balyaj uygulaması, modası hiç geçmeyen bir tercih olabiliyor. Uzun yıllardır daha hareketli ve daha yoğun bir saç görünümü isteyen kadınların da imdadına yetişen balyaj uygulaması aslında saç yoğunluğu kadar saç sağlığını da etkileyebiliyor. Saçların daha parlak görünmesini ve dolayısıyla daha sağlıklı saçlara sahip olduğunuz imajını verebiliyor.

Saçınız Balyajlıysa Bu Modelleri Mutlaka Deneyin

Balyajlı saçlara sahipseniz mutlaka denemeniz gereken bazı saç modelleri var. Bu saç modelleri saçlarınızdaki renk geçişine vurgu yaparak çok daha güzel bir duruş kazanmalarını sağlayabilir. İşte, balyajlı saçlar için mutlaka denenmesi gereken saç modelleri…

Örgü

Zamansız saç modeli olan örgüler saçlardaki iki rengin uyumunu daha fazla ön plana çıkarıyor. Üstelik dilediğiniz her örgü saç modelini de tercih edebilirsiniz. Balık sırtından düz örgüye, çift örgüden topuzlu örgülere kadar dilediğiniz modeli seçerek saçınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dağınık Topuz

Üst bölümü krepe ile hafif kabartılmış bir dağınık topuz, saçlarınızda muhteşem görünebilir. Kendiniz dahi dağınık topuzun saçlarınızdaki renkleri nasıl ön plana çıkardığına şaşırabilirsiniz. Günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz dağınık topuzlarla sosyal aktivitelere katılabilir, hatta işe dahi gidebilirsiniz. Kıyafete göre duruş alabilen dağınık topuzlar her kıyafete uyum sağlıyor.

At Kuyruğu

Saçlarınıza hem sıkı hem de fresh bir görünüm kazandıracak olan at kuyruğubalyajlı saçlara sahip olanların denemesi gereken saç modelleri arsında yer alıyor. At kuyruğu yaptıktan sonra saçlarınızın uç bölümü örebilirsiniz. Bu sayede renk geçişlerine iki kat daha fazla vurgu da yapabilirsiniz.